Kim jesteśmy

Synerium to niezależna firma specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym i zarządzaniu inwestycjami, głównie w branży nieruchomościowej. Firma posiada polskie korzenie, a jej zespół szczyci się wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu transakcji, zarządzeniu nieruchomościami i przedsiębiorstwami.  Synerium świadczy usługi na najwyższym poziomie pomagając prywatnym i instytucjonalnym klientom w realizacji ich celów biznesowych.

Zespół

Piotr M. Krawczyński Partner Zarządzający

Piotr posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomościowej.  W latach 2010-2015 był Dyrektorem Zarządzającym i Członkiem Zarządu spółek Kulczyk Silverstein Properties oraz Kulczyk Real Estate Holding.  Wcześniej, od 1998 roku, zdobywał doświadczenie w ramach Kulczyk Holding i Kulczyk Investments, awansując od stanowiska Analityka do Dyrektora Inwestycyjnego i zajmując się projektami inwestycyjnymi z różnorodnych branż, w tym ubezpieczeniowej, paliwowej, energetycznej, motoryzacyjnej czy telekomunikacyjnej.  Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Chase Fund Management, firmie zarządzającej VI NFI Magna Polonia. Zasiadał i zasiada w radach nadzorczych wielu spółek, w tym giełdowych (Larq Capital Group) i instytucji finansowych (TUnŻ Warta Vita, Warta TFI).

 

Piotr jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Produkcji, na kierunku Zarzadzanie i Marketing, specjalizacja Finanse Przedsiębiorstw.  Ukończył podyplomowe studia Executive Studies in Finance (Ernst&Young, Szkoła Wyższa Handlowa) oraz studia doktoranckie w Szkole Wyższej Handlowej.

Oferta

Ikona 1

Nieruchomości

Synerium doradza polskim i międzynarodowym inwestorom oraz deweloperom przy strategicznym zarządzaniu posiadanymi przez nich nieruchomościach, restrukturyzacjach portfeli aktywów oraz ich finansowaniu.

Ikona 2

Transakcje i finansowanie

Synerium aktywnie wspiera inwestorów przy wyszukiwaniu, nabywaniu oraz sprzedaży różnego typu aktywów inwestycyjnych, w tym nieruchomości komercyjnych oraz gruntów deweloperskich.  Ponadto Synerium bierze czynny udział przy pozyskaniu finansowania dłużnego, kapitału własnego oraz innych form finansowania.

Ikona 3

Inwestycje

Synerium świadczy usługi asset i investment managera przy różnych typach inwestycji nieruchomościowych, oraz partnera operacyjnego przy inwestycjach deweloperskich.

Synerium logo

Synerium Sp. z o.o.
ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa
e-mail: office@synerium.pl
tel. +48 606 121 221